Након што је Верољуб Смиљковић, председник Хуманитарне организације „Градитеља мира“ у име своје организације, али и у име покровитеља пројекта – Министарства за рад, запошљавање, борачка и социјална питања, уручио поклон-примерке игрице за све учеснике турнира и један за школску медијатеку, уследио је заједнички снимак – успомена на лепо и кретаивно дружење.
Том приликом, деци, учесницима турнира и представницима ХО ГМ, су се придружили Драган Јовић, директор ОШ „Вук Караџић“ у Лебану и Дубравка Ђорђевић, његова заменица.