О својим утисцима са турнира у „Лесковачком маневру“ одржаном у Установи дом културе „Бојник“ за локалну телевизију 4S говорили су Данило Кривокапић, директор установе (горе лево), Лазар Стојановић, ученик ОШ „Станимир Вељковић – Зеле“ из Бојника (горе десно), Нађа Станојевић, ученица ОШ „Стојан Љубић“ из Косанчића (доле лево) и Верољуб Смиљковић, председник Хуманитарне организације „Градитеља мира“ из Крушевца (доле десно).
Делић атмосфере са турнира можете осетити и Ви ако погледате прилог новинара Братислава Лекића емитованог у емисији „Вести“ бојничке телевизије 4S, од 15. 05. 2026. год (од 12:36 до 17:48 мин).