БОЈ СЕ БИЈЕ, БИЈЕ…

Иако је субота званично нерадан дан у школи, млади Власотинчани, управа школе и предметни наставници су се окупили на прелепом дружењу у славу својих предака.

Било нам је искрено задовољство да се дружимо са њима!

Делић атмосфере нашег прелепог искуства са турнира „Лесковачки маневар“ одржаног у ОШ „8. октобар“ у Власотинцу преносимо Вам путем приложених фотографија.

Scroll